двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

Шахтар - Айнтрахт: відео голів

Донецький "Шахтар" в меншості зіграв внічию з "Айнтрахтом" із Франкфурта в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Поєдинок проходив в Харкові на ОСК "Металіст".

Німецька команда дуже швидко вийшла вперед завдяки помилці воротаря "гірників" Андрія П'ятова. Однак уже через кілька хвилин Марлос з 11-метрової позначки зрівняв рахунок.

Шахтар - Айнтрахт

twitter.com/eintracht

"Шахтар" Україна – "Айнтрахт" Ф Німеччина 2:2

"Шахтар" – Пятов, Кривцов, Бутко, Хочолава, Ісмаїлі, Коваленко, Алан Патрік, Марлос, Тайсон, Степаненко, Мораес.

"Айнтрахт" Ф – Трапп, Ндіка, Хінтереггер, да Кошта, Хасебе, Фернандес, Гачіновіч, Костич, Роде, Ребіч, Йовіч.

Попередження: Степаненко (6), Фернандес (19).

Вилучення: Степаненко (11).

Голи: 0:1 – 7 Хінтереггер,

1:1 – 9, пенальті Марлос.

1:2 - 50 Костич,

2:2 - 67 Тайсон.

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" вирвало нічию у матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти "Олімпіакоса". Поєдинок в Греції завершився з рахунком 2: 2. На 89-й хвилині один з лідерів киян Беньямін Вербич точним ударом зрівняв рахунок.