Сербія - Україна: відео голів матчу відбору на Євро-2020

34,7 т.

Збірна України з футболу провела заключний матч кваліфікації на чемпіонат Європи-2020. Підопічні Андрія Шевченка в 9-му турі зіграли в Белграді проти команди Сербії.

Уже в дебюті зустрічі наші співвітчизники не змогли стримати натиск суперника і на 8-й хвилині заробили пенальті. Провівши більшу частину ігрового часу в захисті, "синьо-жовті" встигли ще до перерви відігратися.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео голів.

Сербія – Україна 2:2

1:0 – 9, пенальті Тадич,

1:1 – 32 Яремчук.

2:1 – 56 Мітровіч.

2:2 – 90 Бесєдін.

Сербія – Райковіч, Родич, Міленкович, Максимович, Коларов, Радоніч, Гудель, Максимович, Ляйіч, Тадич, Мітровіч.

Україна – Пятов, Матвієнко, Миколенко, Кривцов, Караваєв, Циганков, Коваленко, Малиновський, Сидорчук, Ярмоленко, Яремчук.

Попередження: Матвієнко (8), Радоніч (34).

Читайте: Потужний гімн України на стадіоні в Сербії: з'явилося відео

Нагадаємо, що зустріч між збірними України та Сербії в 3-му турі відбору на Євро-2020 пройшла у Львові і завершилася з рахунком 5:0.