Розгром Росії та піренейська драма: підсумки дня ЧС-2018

11.1тЧитати новину російською

Нарешті почалося найсмачніше - остаточний розподіл путівок в плей-офф і визначення невдах. І якщо в деяких групах (як група А) все було прозаїчніше, то в квартеті В пристрасті били ключем до останньої хвилини.

У центрі уваги: уругвайський індикатор і португальські нерви

У групі А вже давно все вирішилося, і останнім питанням було лише те, наскільки і як здатна Росія грати з серйозним суперником. Як показав матч з Уругваєм, не зовсім здатна - видалення вже на 36-й хвилині і поразка 0: 3 "в одні ворота".

Як і передбачалося, оборона росіян виявилася просто не готова до боротьби з такою атакою. Це стосується не тільки Ігнашевіча в плані боротьби з Суаресом або Кавані, а й усієї захисної моделі Росії, яка дозволяла південно-американцям розбігатися в широкі атаки з центру поля і бити чи пасувати в штрафну як завгодно. Росіяни просто не знали, як діяти проти такого суперника, швидко позбулися м'яча і хаотично оборонялися. Але це їх не врятувало. Рятував тільки Акінфєєв від більш розгромної і вже ганебної поразки.

Уругвай - Росія: огляд матчу ЧС-2018

У сусідній же групі з якістю футболу було все в порядку. Також, як і годиться темпераментним португальцям та іспанцям, вистачало і драми з інтригами. На 90-й хвилині матчу Іспанії з Марокко ще було невідомо, хто з якого місця виходить в плей-офф - марокканці неабияк поплутали карти, до останнього виграючи 2:1. Іспанці, звичайно, недооцінили суперника, який без психологічного тиску та на куражі грав в хороший футбол.

Іспанія - Марокко: огляд матчу ЧС-2018

А в сусідньому матчі Португалія і зовсім ледь не пролетіла повз плей-офф! Португальці традиційно думали витягнути матч на мінімалізмі, але потім не забили пенальті та в кінцівці пропустили самі. А вже на останній хвилині Іран мав чудову нагоду забити, але Амірі не вистачило сил і майстерності потрапити в ціль.

Іран - Португалія: огляд матчу ЧС-2018

Як же так: Іспанія і Португалія здуваються?

Елементарна недооцінка суперника або дефіцит сил? Одні з кращих команд на початку ЧС - Іспанія та Португалія - ​​зараз мали чималі проблеми зі слабшими суперниками, і з рішенням питання про перемогу дотягли до самого кінця (і Португалії ще пощастило, що Іран не забив на останній хвилині). Так, на класі вийшло дотиснути, але в плей-офф такий номер уже не пройде.

Невже Іспанії з Португалією вистачило тільки на груповий турнір?

Краса дня

Поки Кріштіану Роналду вчора ходив по полю і не забивав пенальті, за справу взявся Рікарду Куарежма - хавбек після красивої знижки підібрав м'яч у штрафний і шведою "пульнув" його в дальню дев'ятку!

До речі, завдяки цьому голу Куарежма став другим найстаршим гравцем ЧС, який забивав гол у статусі гравця стартового складу - 34 роки і 272 дні (першим був іранець Голмохамарді в 35 років на ЧС-2006).

Man of the day

У збірної Португалії зараз рідко випадають такі хвилини, коли хтось може побути лідером замість Роналду. Але вчора був саме такий матч, і Куарежма рухав своєю грою і настроєм команду вперед. Коли у Кріштіану "не пішло", саме Рікарду проявив себе і витягнув результат, забивши відмінний рік.

Цифра дня

45 - стільки повних років має єгипетський воротар Ессам Ель-Хаддарі, вийшовши на поле в матчі проти Саудівської Аравії. Таким чином Ель-Хаддарі став найстаршим футболістом в історії ЧС.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "Обозреватель".