13 грудня • оновлено в 12:56

ПСЖ неймовірним чином відігрався у матчі Ліги чемпіонів із "Реалом"

3.5т
Читати матеріал російською

Французький "ПСЖ" забив два м'ячі протягом двох хвилин виїзного матчу п'ятого туру Ліги Чемпіонів проти мадридського "Реала", здійснивши фантастичний камбек.

Після розгромної поразки у першій грі між командами іспанці були рішуче налаштовані на реванш на "Сантьяго Бернабеу". Вони впевнено контролювали хід гри впродовж усього поєдинку і на 79-й хвилині довели перевагу до двох м'ячів завдяки дублю Каріма Бензема.

Кіліан Мбаппе

Evening Standard

Здавалося, що гра зроблена, але неймовірним чином через три хвилини на табло горів рахунок 2:2. Спочатку Мбаппе скористався помилкою Варана і Куртуа, а потім Сарабія відправив м'яч просто у дев'ятку воріт господарів і встановив остаточний результат матчу.

Обидві команди забезпечили собі вихід до плей-оф Ліги Чемпіонів за підсумками п'ятого туру. "ПСЖ" вже точно перший, а "Реал" – другий.

Як повідомляв OBOZREVATEL, конкуренти донецького "Шахтаря" по групі Ліги Чемпіонів зіграли зі зручним для української команди результатом.

Дізнайся першим, коли Суркіс продасть «Динамо» у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".