Піжон: футболіст збірної України віддав розкішний гольовий пас п'ятою - відеофакт

8,0 т.

Нападник "Акхісара" Євген Селезньов продовжує феєрити в своєму новому клубі. У матчі 1/4 фіналу Кубка Туреччини футболіст збірної України відзначився розкішною гольовою передачею.

Колишній форвард "Шахтаря" і "Дніпра" зіграв як справжній піжон, віддавши результативний пас п'ятою.

Ефектний момент, що завершився голом у ворота "Кайсеріспора", стався на 25 хвилині зустрічі. Селезньов в один дотик п'ятою скотив м'яч на Сонера Айдоду, а турецький півзахисник відкрив рахунок в матчі.

Читайте: Аргентинський футболіст забив феноменальний гол, обігравши сімох суперників: відео шедевра

Нагадаємо, що в складі "Кайсеріспору" дебютний гол забив екс-динамівець Артем Кравець. Це перший м'яч форварда збірної України в його новому клубі.

Сам же матч завершився внічию 2:2. Завдяки перемозі в першій грі, в півфінал вийшла команда Селезньова.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в матчі чемпіонату Італії стався неймовірний курйоз - футболісти двічі забили за три хвилини ударом з кутового.