''Олімпіакос'' зганьбився напередодні матчу з "Динамо"

7.6т Читати матеріал російською

Суперник київського "Динамо" в 1/16 фіналу Ліги Європи грецький "Олімпіакос" із тріском програв у афінському дербі ПАОКу — 1:3.

Господарі поля футболісти ПАОКа відразу захопили ініціативу і вже на 3-й хвилині відкрили рахунок. Відзначився португальська легіонер Вієрінья. Через 15 хвилин голландець Бісевар подвоїв перевагу господарів, а на 83-й хвилині англієць Акпом довів перевагу ПАОКа до розгромних 3:0. Лише в кінцівці матчу "Олімпіакос" забив гол престижу. У підсумку — перемога ПАОКа — 3:1.

Український легіонер господарів Євген Шахов вийшов на поле на перших хвилинах матчу і грав до 53-ї хвилини. Футболіст збірної України відзначився лише жовтою карткою.

Вигравши у Олімпіакоса в афінському дербі, ПАОК зміцнив своє лідерство, набравши 54 очки, і тепер їхній відрив від "червоно-білих" складає 9 балів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, грецький ПАОК прийняв принципове рішення позбутися екс-захисника київського "Динамо" і збірної України Євгена Хачеріді

Керівництво клубу невдоволене ігровими кондиціями українця і за інформацією Gazzetta.gr вже вступило в активні переговори з продажу Хачеріді клубу, назва якого поки тримається у секреті.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Греції" на сайті "OBOZREVATEL".