Нападник "Динамо" забив фантастичний гол "Лаціо"

12.7тЧитати новину російською

Бразильський нападаючий "Динамо" Жуніор Мораес відзначився неймовірним ударом в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. 30-річний форвард продемонстрував високу техніку, зрівнявши рахунок у грі проти римського "Лаціо" (2: 2).

На 79-й хвилині Жуніор зміг з розвороту виконати точний постріл чітко в кут воріт.

"Лаціо" Італія - "Динамо" Київ Україна - 2:2

Голи: 0:1 - 52 Циганков, 1:1 - 54 Іммобіле, 2:1 - 62 Феліпе Андерсон, 2:2 - 79 Мораес.
Лаціо - Стракоша, де Врей, Раду, Лукаку, Уоллес (Нані, 85), Феліпе Андерсон, Мурдже (Пароло, 74), Лейва, Милинкович-Савич, Баста (Габаррон, 74), Іммобіле.
Динамо Київ - Бойко, Кадар, Бурда, Піваріч, Морозюк, Шапаренко (Мораес, 67), Буяльський, Гармаш, Циганков, Кендзьора, Бесєдін.
Попередження: Піваріч (36), Мурдже (63), Кадар (69), Гармаш (70), Милинкович-Савич (71), Лукаку (81), Бойко (90).

Відзначимо, що на 53-й хвилині Віктор Циганков відкрив рахунок в грі, забивши піжонський гол п'ятою.

Читайте всі новини по темі "Динамо - Лаціо" на сайті "Обозреватель".