Коли немає совісті. У чемпіонаті Німеччини забили найогидніший гол сезону: опубліковано відео

28,9 т.

У матчі 3-го дивізіону чемпіонату Німеччини з футболу між командами "Карл Цейс" і "Меппен" гравець господарів Сорен Айсманн забив гол, проігнорувавши всі етичні норми і правила fayir play.

На 57-й хвилині за рахунку 0:2 на користь "Меппена", футболісти команди вирішили зупинити гру через травму суперника. Півзахисник "Карл Цейс" благородства не оцінив, нахабно скориставшись ситуацією. Після 5-хвилинних суперечок м'яч зарахували.

Читайте: Футболіст збірної України забив шедевральний гол зі штрафного: опубліковано відео

Und hier noch einmal die #Aufreger -Szene aus dem Spiel @fccarlzeissjena vs. @ svmeppen1912 . Clever oder unfair von #Eismann ? #FCCSVM #Jena pic.twitter.com/f37gUB2B8X

- Sport im Osten (@SportimOsten)

16 вересня 2017 р

Зазначимо, що "Карл Цейс" не лише нічого не повернув "Меппені", але і в кінцівці відігрався: забив все той же Айсманн.

"Я розумію, чому вони розлютилися, але я не бачив, що один із гравців впав", - спробував виправдатися після гри Айсманн.

Не так давно в чемпіонаті України забили курйозний автогол туру.