двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини футболу

Київське "Динамо" поступилося в останньому матчі першого збору

Київське "Динамо" програло празькій "Спарті" в заключному матчі першого тренувального збору. Поєдинок в іспанській Марбельї завершився з рахунком 2:3.

В середині першого тайму українська команда пропустила перший гол. Після рикошету від захисника "Динамо" Микита Бурди м'яч опинився у Бенджаміна Тетте, який з кількох метрів розстріляв ворота суперника.

Незважаючи на те, що кияни виглядали впевненіше і шукали шляхи до воріт "Спарти", перед перервою празьким футболістам вдалося забити другий м'яч. Стандарт від Ніколае Станчу виявився результативним для суперника киян.

Віктор Циганков

ФК Динамо

У дебюті другого тайму динамівцям вдалося відквитати один м'яч. Приголомшливий удар зі штрафного у виконанні Віктора Циганкова дозволив "Динамо" наблизиться до суперника.

Потім Хацкевич вирішив зробити ставку на молодих гравців і не прогадав. Молодий півзахисник киян Ахмед Алібеков неймовірним дальнім ударом вразив ворота "Спарти".

Однак втримати нічийний рахунок "Динамо" не вдалося. За 10 хвилин до кінця основного часу 16-річний футболіст Адам Гложік отримав м'яч на лінії воротарського і точним ударом засмутив воротаря київського клубу Дениса Бойко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в першому матчі 2019 року "Динамо" розгромило німецький "Бохум", а в другому розписала мирову з румунським "Стяуа".

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!