Історичний гол Мессі врятував "Барселону" від поразки в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

24.8тЧитати новину російською

Лондонський "Челсі" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграв внічию з каталонською "Барселоною". 13-а в історії цих клубів зустріч, завершилася на "Стемфорд Брідж" з рахунком 1:1.

Щоб подивитися відеоогляд матчу проскрольте нижче.

Екс-футболіст донецького "Шахтаря" Вілліан, який радував українських фанатів в 2007-2012 роках, після двох ударів по штангах, з третьої спроби пробив тер Штегена на 62-хвилині.

Ейфорія англійських уболівальників тривала недовго. Через 13 хвилин Мессі вперше в своїй кар'єрі за 9 матчів проти "Челсі" (730 хвилин, 30 ударів), забив в ворота "синіх".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ ЧЕЛСІ - БАРСЕЛОНА

"Челсі" Англія - "Барселона" Іспанія - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 62 Вілліан, 1:1 - 75 Мессі.
Челсі - Куртуа, Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер, Мозес, Азар, Вілліан, Фабрегас (Дрінкуотер, 84), Канте, Педро (Мората, 83), Алонсо.
Барселона - тер Штеген, Умтіті, Піке, Альба, Ракітіч, Серджіо Роберто, Пауліньо (Алеіш Відаль, 63), Бускетс, Іньєста (Андре Гомеш, 90), Мессі, Суарес.
Попередження: Ракітіч (29), Суарес (76), Рюдігер (80), Мората (86), Бускетс (90).

У другому матчі вечора мюнхенська "Баварія" на "Альянц-Арені" просто знищила турецький "Бешикташ" - 5:0

Ключову роль у поразці "орлів" зіграв екс-футболіст київського "Динамо" Домагой Віда, який вже 16-й хвилині отримав пряму червону картку за фол останньої надії.

Залишившись в більшості господарі просто розкатали суперника, забивши п'ять м'ячі. Дублем відзначилися Томас Мюллер і Роберт Левандовскі.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ БАВАРІЯ - БЕШІКТАШ

"Баварія" Німеччина - "Бешикташ" Туреччина - 5:0 (1:0, 4:0)

Голи: 1:0 - 43 Мюллер, 2:0 - 52 Коман, 3:0 - 66 Мюллер, 4:0 - 79 Левандовскі, 5:0 - 88 Левандовскі.
Баварія - Ульрайх, Кіммі, Боатенг, Хуммельс, Алаба, Хамес (Роббен, 44), Мартінес, Відаль (Толіссо, 83), Мюллер, Левандовскі, Коман (Рібері, 81).
Бешикташ - Фабрісіо, Адріано, Пепе, Віда, Еркін (Генюль, 69), Медель (Арслан, 85), Хатчінсон, Куарежма, Таліска, Бабел, Вагнер Лав (Тошич, 57).
Попередження: Куарежма (33), Левандовскі (38), Пепе (62).
Вилучення: Віда (16).

Поєдинки у вiдповiдь пройдуть 14 березня.

Нагадаємо, що в середу, 21 лютого, донецький "Шахтар" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграє з "Ромою".

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".