Історичний гол Мессі врятував "Барселону" від поразки в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

48,8 т.
Історичний гол Мессі врятував 'Барселону' від поразки в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Лондонський "Челсі" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграв внічию з каталонською "Барселоною". 13-а в історії цих клубів зустріч, завершилася на "Стемфорд Брідж" з рахунком 1:1.

Щоб подивитися відеоогляд матчу проскрольте нижче.

Екс-футболіст донецького "Шахтаря" Вілліан, який радував українських фанатів в 2007-2012 роках, після двох ударів по штангах, з третьої спроби пробив тер Штегена на 62-хвилині.

Ейфорія англійських уболівальників тривала недовго. Через 13 хвилин Мессі вперше в своїй кар'єрі за 9 матчів проти "Челсі" (730 хвилин, 30 ударів), забив в ворота "синіх".

Челсі - Барселона

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ ЧЕЛСІ - БАРСЕЛОНА

Читайте: "Динамо" зіграло внічию в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

У другому матчі вечора мюнхенська "Баварія" на "Альянц-Арені" просто знищила турецький "Бешикташ" - 5:0

Ключову роль у поразці "орлів" зіграв екс-футболіст київського "Динамо" Домагой Віда, який вже 16-й хвилині отримав пряму червону картку за фол останньої надії.

Залишившись в більшості господарі просто розкатали суперника, забивши п'ять м'ячі. Дублем відзначилися Томас Мюллер і Роберт Левандовскі.

Ліга чемпіонів

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ БАВАРІЯ - БЕШІКТАШ

Поєдинки у вiдповiдь пройдуть 14 березня.

Нагадаємо, що в середу, 21 лютого, донецький "Шахтар" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграє з "Ромою".