Іспанський воротар зробив приголомшливий подвійний сейв, шокувавши суперника: опубліковано відео

4.1тЧитати новину російською

Голкіпер "Бетіса" Антоніо Адан став головним героєм матчу 30-го туру чемпіонату Іспанії проти "Хетафе". Колишній воротар мадридського "Реала" здійснив приголомшливий подвійний сейв, шокувавши суперника.

Неймовірно видовищний момент стався в середині другого тайму. На 65-й хвилині футболісти "Хетафе" заробили пенальті, проте Адан в блискучому стрибку парирував удар півзахисника господарів Франсіско Портільо. Після ефектного сейва Антоніо м'яч відскочив до б'ющого гравця, але кіпер продемонстрував феноменальну реакцію і відбив добивання хавбека.

"Обозреватель" пропонує читачам насолодитися розкішним сейвом іспанського воротаря, завдяки самовідданій грі якого "Бетіс" зумів здобути перемогу на виїзді з рахунком 1:0.

Нагадаємо, раніше воротар збірної України здійснив крутий подвійний сейв за три секунди.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "Обозреватель".