На ЧС-2018 стався унікальний випадок

7.7тЧитати новину російською

Збірна Хорватії - команда з найнижчим рейтингом в історії світових першостей, що вийшла в фінал чемпіонату світу. Рейтинг був заснований Міжнародною федерацією футболу (ФІФА) в 1992 році.

Перед стартом чемпіонату світу хорвати займали 20-е місце в списку.

Підопічні Златко Даліча в півфіналі ЧС-2018 в Росії обіграли в додаткові 30 хвилин збірну Англії - 2:1. Переможний гол забив форвард "Ювентусу" Маріо Манджукич на 109 хвилині.

У фіналі "шашкові" зустнрінуться з командою Франції, яка напередодні обіграла збірну Бельгії з мінімальним рахунком - 1:0. Матч відбудеться 15 липня в Москві на арені "Лужники". Початок трансляції о 18:00.

Як повідомляв OBOZREVATEL, футболісти збірної Хорватії повторили вчинок Вукоєвича і Віди.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат світу 2018" на сайті "Обозреватель".