Конкурс

/Новини футболу

Ганьба Роналду в Мадриді: результати Ліги чемпіонів 20 лютого

95.9тЧитати матеріал російською

Мадридський "Атлетіко" шокував "Ювентус" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок в Іспанії завершився з рахунком 2:0 на користь "матрацників".

Роналду і компанія не зуміли зломити прославлений захист команди Дієго Сімеоне. Туринці випробували всі методи, враховуючи стандарти у виконанні зоряного португальця, однак відзначитися у воротах суперника так і не змогли.

А ось "Атлетіко" на правах господаря зустрічі шукав шанси для того, щоб порадувати своїх уболівальників. Мадридській команді вдалося забити м'яч у середині другого тайму, однак арбітр зустрічі після перегляду відеоповтору прийняв рішення скасувати взяття воріт. Проте це не зломило іспанців, які видали фейєричну кінцівку зустрічі.

Після розіграшу стандарту м'яч опинився у Хосе Марії Хіменеса, який із декількох метрів розстріляв ворота Щенсного.

Поки "Ювентус" приходив у себе після шоку, "Атлетіко" подвоїв свою перевагу завдяки точному удару Дієго Годіни.

Роналду і компанія зібралися із силами, щоб забити хоча б один гол на виїзді, проте компактна оборона мадридської команди не дозволила туринцям скоротити відставання.

"Атлетіко" Іспанія – "Ювентус" Італія 2:0 (0:0, 2:0)
Голи: 1:0 – 78 Хіменес, 2:0 – 83 Годін.
"Атлетіко" – Облак, Хіменес, Філіпе Луїс, Хуанфран, Годін, Сауль, Парті (Лемар, 61), Родрі Ернандес, Коке (Корреа, 67), Грізманн, Дієго Коста (Мората, 58).
"Ювентус" – Шченсни, Бонуччі, Алекс Сандро, Маттіа Де Шильйо, К'єлліні, Бентанкур, П'яніч (Джан, 73), Матюїді (Жоау Канселье, 84), Роналду, Дібала (Федеріко Бернардескі, 80), Манджукіч.
Попередження: Дієго Коста (8), Парті (45), Алекс Сандро (55), Грізманн (89).

У паралельному поєдинку "Манчестер Сіті" в меншості зробив неймовірний камбек, обігравши "Шальке". Гості поступалися до 85 хвилини, однак зуміли вирвати перемогу 2:3.

Приголомшливим за напруженням пристрастей вийшов поєдинок у Гельзенкірхені. "Городяни", незважаючи на статус гостя, дуже швидко включилися в боротьбу, насідаючи на ворота суперника. Така активність була винагороджена в середині першого тайму: помилка воротаря "Шальке" Ральфа Фарманна дозволила Серхіо Агуеро відкрити рахунок у поєдинку.

Однак до свистка на перерву ситуація кардинально змінилася. Центральний захисник "Манчестер Сіті" Ніколас Отаменді зіграв рукою у власному штрафному, а Бенталеб із 11-метрової позначки зрівняв рахунок. Водночас арбітру зустрічі довелося переглядати епізод, щоб призначити пенальті.

Через менш ніж п'ять хвилин рефері під час виконання стандарту вгледів порушення у штрафному від футболіста гостей і знову призначив 11-метровий, дозволивши Бенталебу оформити дубль.

Після перерви "городяни" продовжували штурмувати ворота суперника, однак в атаці у них мало що виходило. А з середини другого тайму гостям ще й довелося грати в меншості: винуватець першого пенальті Отаменді отримав другу жовту й достроково покинув поле.

Однак "Манчестер Сіті" вкотре продемонстрував свій високий клас, зумівши створити диво вдесятьох. Лерой Сане неймовірним ударом зі штрафного на 85-ій хвилині зумів зрівняти рахунок.

Фінальну крапку в протистоянні поставив Рахім Стерлінг, який отримав чудову передачу від свого воротаря, перехитрив трьох захисників і подарував власні команді перемогу в протистоянні.

"Шальке" Німеччина – "Манчестер Сіті" Англія 2:3 (2:1, 0:2)
Голи: 0:1 – 18 Агуеро, 1:1 – 38, пенальті Бенталеб, 2:1 – 45, пенальті Набіль Бенталєб, 2:2 – 85 Сане, 2:3 – 90 Стерлінг.
"Шальке" – Фарманн, Брума, Сане, Настасіч, Менділь (Бюргшталлер, 65), Сердар, Очіпка, Маккенна (Скрібскі, 78), Каліджурі, Бенталеб, Ут (Харіт, 87).
"Манчестер Сіті" – Едерсон, Уокер, Отаменді, Лапорт, Фернандіньо, Сільва (Компані, 70), Гюндоган, Бернарду Сілва, де Брюйне (Зінченко, 87), Стерлінг, Агуеро (Сане, 78).
Попередження: Отаменді (36), Ут (41), Фернандіньо (43), Сане (73), Бюргшталлер (90), Едерсон (90).
Вилучення: Отаменді (68).

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан мадридського "Реала" Серхіо Рамос зробив підступний вчинок під час першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із "Аяксом".