21 жовтня • оновлено в 21:45

Ганьба дня: "Реал" розгромно програв росіянам у Лізі чемпіонів

14.3т Читати матеріал російською

Чинний переможець Ліги чемпіонів мадридський "Реал" знову розчарував своїх уболівальників. У домашньому поєдинку на "Сантьяго Бернабеу" "вершкові" розгромно програли московському ЦСКА з рахунком 0:3.

Незважаючи на велику перевагу в контролі м'яча, біля воріт суперника мадридській команді не вдалося створити практично нічого. До великої перерви найкраща команда Європи "горіла" 0:2. Відкрив лік забитим м'ячам на 37-й хвилині Чалов. Кілька фінтів у його виконанні в штрафний суперника показали безпорадність "Реала" в обороні. Футболіст ЦСКА прекрасним ударом дозволив своїй команді повести в рахунку.

Поки господарі оговтувалися від шоку, Щенніков на добиванні подвоїв перевагу московського клубу.

А в середині другого тайму Сігурдссон потужним ударом після передачі Влашича довів рахунок до розгромного, змусивши "Реал" капітулювати.

Real Madrid CF

Незважаючи на результат поєдинку, "Реал" із першого місця вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів, а ЦСКА покинув єврокубки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, мадридський "Реал" розгромно програв на виїзді "Ейбар" у матчі 13-го туру іспанської Прімери з рахунком 0:3 у першому поєдинку головного тренера "вершкових" Сантьяго Соларі після офіційного призначення.

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".