Футболіст "кинув за комір" своєму воротареві і позбавив команду трофея

3.6тЧитати новину російською

Аргентинський захисник футбольного клубу "Толука" Сантьяго Гарсія перекинув власного воротаря на останніх хвилинах фіналу Кубка Мексики проти клубу "Некакса".

На 87-й хвилині зустрічі за рахунку 0:0 Гарсія спробував перехопити верхову передачу в свою штрафну і ефектно "кинув за комір" голкіперу, зрізавши м'яч у власні ворота.

Після помилки 29-річного аргентинця футболісти "Толука" не зуміли відігратися. Два гравці отримали прямі червоні картки в доданий арбітром час.

Як повідомляв раніше "Обозреватель" недавно ефіопський воротар забив самий ганебний автогол сезону.