Фантастика! У матчі чемпіонату Італії футболісти двічі забили за три хвилини ударом з кутового: відео голів

4.6тЧитати новину російською

Матч чемпіонату Італії, в якому "Болонья" приймала "Фіорентину", став справжньою окрасою 23-го туру Серії А. За три хвилини футболісти обох команд примудрилися двічі забити прямими ударами з кутового.

Рахунок в кінцівці першого тайму відкрив півзахисник "фіалок" Джордан Верету. Французький хавбек гостей блискуче виконав "сухий лист", змусивши капітулювати голкіпера "Болоньї" Міранте. При цьому саме на воротаря був записаний автогол.

А буквально в наступній атаці господарі зрівняли рахунок. Чилійський гравець болонців Ерік Пульгар вирішив показати, що він теж вміє закручувати в ворота, чим застав зненацька кіпера "Фіорентини" Спортьелло.

Сам матч завершився перемогою гостей з рахунком 2:1. Вирішальний м'яч класним ударом в дев'ятку забив Федеріко К'єза - син легендарного італійського форварда Енріко К'єзи.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що юний італійський фанат розірвав мережу, потрапивши в роздягальню до зоряних футболістів.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Італії" на сайті "Обозреватель".