Фантастичний трилер у Ліверпулі: результати Ліги чемпіонів 11 березня

54,1 т.

Іспанський "Атлетіко" і французький ПСЖ стали черговими чвертьфіналістами Ліги чемпіонів.

У матчах-відповідях 1/8 фіналу в Парижі місцевий ПСЖ здолав дортмундську "Боруссію" (2:0), а в Ліверпулі господарі влаштували фантастичний трилер, у додатковий час пропустивши три голи від "Атлетіко" (2:3).

Ліверпуль - Атлетіко

Після поразки в першому матчі (0:1) підопічним Юргена Клоппа необхідно було атакувати з перших хвилин, що вони і робили. Раз по раз англійські футболісти тиснули "Атлетіко" подачами з різних флангів, але заробляючи лише кутові.

"Матрасники" непогано трималися, здебільшого завдяки бездоганній грі голкіпера. Облак вiдпрацьовував за трьох у рамці, відбиваючи удар за ударом. Навіси, накиди – словенський воротар з'їдав усе.

"Червоні" продовжували штурмувати і на 43-й хвилині забили такий необхідний гол. Після передачі Окслейда-Чемберлена Вейналдум оформив ідеальний удар головою під саму штангу з відскоком від газону без шансів для Облака – 1:0.

У другому таймі ситуація не змінилася. "Ліверпуль" бив по воротах, ні на мить не дозволяючи Облаку розслабитись. На 66-й хвилині словенець виявився безсилий, але йому на допомогу прийшла поперечина.

У кінцівці основного часу англійці мали безліч моментів, але забити таки не змогли. Фантастична розв'язка трапилася в екстратаймi.

На 94-й хвилині Вейналдум протягнув по всьому правому краю і шикарно видав на Фірміно. Бразилець головою влучив у штангу, але добив уже в порожні – 2:0.

А потім для Клоппа настав справжній жах. На 96-й голкіпер "Ліверпуля" Адріан вибив м'яч просто на ноги Феліксу, той віддав пас Льоренте і Маркос поцілив у дальній кут – 2:1.

Через кілька хвилин Льоренте зробив рахунок 2:2, відправивши Адріану неймовірний "подарунок" під поперечину – 2:2.

Крапку на 120-й хвилині поставив Мората – 2:3.

"Ліверпуль" Англія – "Атлетіко" Іспанія 2:3 (1:0, 0:0, 1:2)

Голи: 1:0 – 43 Вейналдум, 2:0 – 94 Фірміно, 2:1 – 97 Льоренте, 2:2 – 105 Льоренте, 2:3 – 120 Мората.

Ліверпуль – Адріан, ван Дейк, Робертсон, Гомес, Александер-Арнолд, Вейналдум (Ориги, 105), Хендерсон (Фабіньо, 105), Окслейд-Чемберлен (Мілнер, 82), Мане, Фірміно (Мінаміно, 113), Салах.

Атлетіко – Облак, Феліпе, Тріпп'єр (Врсалько, 90), Савич, Лоді, Сауль, Томас, Корреа (Хіменес, 105), Коке, Жоау Фелікс (Мората, 103), Дієго Коста (Льоренте, 56).

Попередження: Мората (119), Александер-Арнолд (119), Сауль (120).

Перший матч – 0: 1.

У паралельному матчі ПСЖ при порожніх трибунах вирішив усі свої питання ще в першому таймі. Незважаючи на млявий початок, коли парижани намагалися банальними навісами в штрафну зламати оборону німців, господарям вдалося домогтися потрібного результату ще до перерви.

Бернат та Неймер з інтервалом у 15 хвилин оформили два голи і вивели свою команду в наступний раунд.

ПСЖ - Боруссія

ПСЖ Франція – "Боруссія" Д Німеччина 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 – 28 Неймар, 2:0 – 45 Бернат.

ПСЖ – Навас, Керер, Кімпембе, Маркіньос, Бернат, Паредес (Куассі, 90), Ді Марія (Курзава, 79), Сарабія (Мбаппе, 64), Гуйє, Неймар, Кавані.

Боруссія Д – Бюркі, Хуммельс, Пішчек, Загаду, Хакімі (Гетце, 87), Джан, Геррейро, Санчо, Вітцель (Рейну, 71), Азар (Брандт, 69), Холанд.

Попередження: Холанд (16), Хуммельс (61), Бернат (68), Неймар (90), Ді Марія (90), Маркіньос (90), Мбаппе (90).

Вилучення: Джан (89).

Перший матч – 1:2.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у перших матчах 1/8 фіналу "Атлетіко" обіграв "Ліверпуль" (1:0), а "Боруссія" була сильнішою ПСЖ (2:1).

Відзначимо, що у вівторок, 10 березня визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів.