Європейський гранд втратив лідера перед матчем плей-офф Ліги чемпіонів

15,1 т.

Французький ПСЖ зазнав серйозної втрати перед поєдинком плей-офф Ліги чемпіонів проти "Манчестер Юнайтед". Капітан парижан Едінсон Кавані отримав травму під час матчу чемпіонату Франції проти "Бордо".

Уругвайський нападник в кінці першого тайму забив м'яч з пенальті, проте під час виконання стандарту пошкодив стегно. В результаті Кавані не зміг продовжити поєдинок і був замінений на Кіліана Мбаппе.

Едінсон Кавані

Читайте: Матч чемпіонату Італії було зупинено вже на 1-й хвилині через страшну травму футболіста: відео

В результаті ПСЖ обіграв "Бордо", а гол Кавані приніс парижанам перемогу в протистоянні.

Нагадаємо, що свій перший матч в плей-офф Ліги чемпіонів французький клуб зіграє на виїзді 12 лютого. Початок зустрічі – о 22:00.

Як повідомляв OBOZREVATEL, зірка ПСЖ Неймар відновлюється після травми, отриманої в матчі Кубка Франції, в Барселоні.