Екс-захисника "Динамо" побили натовпом на футзальному турнірі в Ужгороді: опубліковано відео інциденту

40.3тЧитать новость на русском

Захисник "Миная" Олег Допілка, який раніше виступав за "Динамо" і збірної України з футболу, постраждав e масовій бійці під час матчу 8-го туру Ужгородської футзальної ліги проти мукачівського "Алекса".

Перший тайм завершився з рахунком 6:1 на користь команди Олега, а у другому таймі за рахунку 7:2 воротар "Алекса" спровокував бійку, повідомляє Ua.tribuna.com . У справжній битві брали участь як футболісти, так і вболівальники. Допілці (на відео в біло-синій формі з 3-м номером) серйозно дісталося від учасників бійки.

"Обозреватель" пропонує вам подивитися відео інциденту:

Організатори турніру вирішили перервати гру після цього епізоду і вивели команди. Минай "отримав 3 очки в матчі проти принципового суперника. Про дисциплінарні санкції щодо " Алекса" поки не повідомляється.

Як повідомляв "Обозреватель", воротаря збірної України "побили" на останньому тренуванні в "Динамо".