"Динамо" вирвало нічию з "Лаціо" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

24.5тЧитати новину російською

Київське "Динамо" вирвало нічию у римського "Лаціо" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Поєдинок в столиці Італії завершився з рахунком 2:2.

Господарі активніше почали зустріч. Футболісти "Лаціо" більше працювали з м'ячем, високо пресингуючи гравців "біло-синіх". Римляни мали кілька хороших моментів, щоб відкрити рахунок, але Феліпе Андерсона і Душана Басту підвела реалізація.

Ближче до кінця тайму динамівці вирівняли гру, ставши впевненіше тримати м'яч в порівнянні з початком гри. Гості навіть заробили пару кутових, проте вичавити з них нічого не змогли.

Після перерви команди накрутили темп і це швидко дало свої плоди для обох сторін.

Спершу Циганков відкрив рахунок, завершивши класну багатоходівку "Динамо". Вітя забив чудовий гол, ефектно пробивши п'ятою з двох метрів.

Не встигли кияни порадіти, як буквально в наступній атаці пропустили - відзначився Іммобіле, що вискочив на побачення з Бойком. А через 8 хвилин Феліпе Андерсон реалізував вихід один на один.

Два пропущених м'ячі трохи дезорієнтували "біло-синіх", однак підопічні Хацкевича зуміли прийти в себе. А на 79-й хвилині Мораєс, що вийшов на заміну, розкішним ударом з розвороту зрівняв рахунок.

"Лаціо" міг вирвати перемогу, проте на 96-й хвилині Іммобіле потрапив в штангу. Відразу після цього суддя дав фінальний свисток.

Матч-відповідь цих команд відбудеться в Києві через тиждень. Поєдинок на "Олімпійському" пройде 15 березня.