"Баварія" впевнено обіграла на виїзді "Севілью" в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів: відео голів

3.6тЧитати новину російською

Мюнхенська "Баварія" на класі переграла на виїзді іспанську "Севілью" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.

Незважаючи на статус явного аутсайдера в цій парі, команда Вінценцо Монтелла надала німцям дуже гідний опір.

У першому таймі іспанці діяли переважно від оборони, небезпечно вибігаючи в контратаки. Одна з таких на 31 хвилині завершилася голом - Ескюдеро навісив, а Сарабія скористався помилкою Берната і розстріляв Ульрайха.

Не встигли господарі порадіти, як через 6 хвилин "Баварія" зрівняла рахунок. Рібері увірвався в штрафну, прострілив, а м'яч рикошетом від Хесуса Наваса влетів в ближній кут.

Після перерви малюнок гри не змінився. Гості більше володіли ігровою та територіальною перевагою, що в підсумку і вилилося у другий гол. Тьяго пробив у протихід Сорье, замикаючи навіс Рібері і м'яч, зрикошетивши від захисника, влетів у ворота.

Як не старалися господарі відігратися, а зробити цього так і не змогли. Матч-відповідь цих команд відбудеться через тиждень - 11 квітня.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу (перший матч)

"Севілья" Іспанія - "Баварія" Німеччина - 1:2 (1:1, 0:1)
Голи: 1:0 - 32 Сарабія, 1:1 - 37, автогол Навас, 1:2 - 68 Алькантара.
Севілья - Сорія, Лангле, К'єр, Ескудеро, Навас, Пісарро, Нзонзі, Васкес, Сарабія, Корреа (Сандро Рамірес, 78), Бен-Йеддер (Мюріель, 80).
Баварія - Ульрайх, Боатенг, Хуммельс, Бернат (Рафінья, 46), Мартінес, Відаль (Хамес, 36), Кіммі, Алькантара, Рібері (Роббен, 79), Мюллер, Левандовскі.
Попередження: Рібері (13), Корреа (15), Бернат (34), Мюллер (85), Пісарро (90).

Нагадаємо, що в паралельному матчі "Реал" розгромив "Ювентус".