Сліпі судді подарували Роналду два м'ячі в Лізі чемпіонів: з'явилися фото і відео вбивства "Баварії"

6.4тЧитати новину російською

Лідер мадридського "Реалу" Кріштіану Роналду оформив хет-трик у матчі-відповіді чвертьфіналі Ліги чемпіонів проти "Баварії". При цьому два м'ячі португальцю подарувала угорська бригада арбітрів на чолі з Віктором Кашшаї.

Асистентам головного судді на лініях Дьордь Рингу і Венцелю Тоту варто звернутися до окулістів після цієї гри. Обидва не помітили явних офсайдів у Кріштіану Роналду, коли він забивав свій другий і третій м'яч відповідно.

У першому випадку лайнсмен не побачив, як португалець на 1,5 метра (!) заліз у положення поза грою після передачі Серхіо Рамоса.

А в другому екстра-таймі бічний прогавив передачу Марсело на Роналду, коли той перебував ближче до воріт "Баварії", ніж будь-хто інший. При цьому на стоп-кадрі можна помітити, як арбітр на лінії явно не встигав за ходом зустрічі, відставши від ігрового епізоду.

Як повідомляв "Обозреватель", "Реал" зі скандалом вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, обігравши "Баварію" в додатковий час із рахунком 4:2.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".