"Шахтар" сенсаційно зіграв внічию з "Олімпіком" у чемпіонаті України

9.2тЧитати новину російською

"Шахтар" несподівано втратив очки у чемпіонаті України. У 22-му турі Ліги Парі-Матч "гірники" сенсаційно зіграли внічию у донецькому дербі з "Олімпіком". Поєдинок у Харкові завершився з рахунком 1:1.

Команда Паулу Фонсеки прогнозовано більше володіла ігровою і територіальною перевагою. При цьому у "помаранчево-чорних" явно кульгала реалізація.

А ось гості свої моменти реалізували блискуче. Єдиний удар у площину воріт П'ятова в першому таймі завершився голом. Зазначив Поступаленко.

"Шахтар" відігрався у доданий арбітром час. Гол у роздягальню "Олімпіку" забив аргентинець Густаво Бланко-Лещук.

У другому таймі перевага "гірників" на полі була практично передбачувана. При цьому "Олімпік" вміло оборонявся, зумівши зберегти свої ворота в цілісності.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО-ОГЛЯД МАТЧУ "ШАХТАР" - "ОЛІМПІК"

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що закарпатський футболіст забив "Шахтарю" фантастичний гол із центру поля.

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".