Росія розгромно програла Уельсу і вилетіла з Євро-2016

92,3 т.
Росія - Уельс Євро 2016

Збірна Росії з ганьбою завершила виступи на Євро-2016. У третьому турі групи В команда Леоніда Слуцького бездарно програла в Тулузі Уельсу з рахунком 0:3.

Номінальні гості активніше почали зустріч. Вже на старті поєдинку лідер валлійців Гарет Бейл перевірив на пильність голкіпера "триколор" Ігоря Акінфєєва. Воротар відбив перед собою, а потім потягнув добивання Аллена. Правда, останній виявився в офсайді. І все ж незабаром Уельс матеріалізував свою активність в голи. Вже на 11-й хвилині Ремзі вийшов один на один і розкішно підсік м'яч над Акінфеєвим.

Читайте: Євро-2016. Росія - Уельс - 0-3: хронологія матчу

Getty

Не встигли росіяни прийти в себе, як ще до середини тайму пропустили другий. Широков у боротьбі з Бейлом віддав ідеальний пас на хід Тейлору і лівий захисник гостей з другої спроби переграв кіпера москоского ЦСКА. До кінця тайму Уельс мав можливість довести рахунок до розгромного. Бейл двічі, як від дітей, тікав від захисників збірної Росії, але спершу після його пасу у воротаря пробив Воукс, а потім і сам Гарет не зміг переграти Акінфєєва.

Читайте: В інтернеті сміються над рекламою Євро-2016 в Росії: фотофакт

Після перерви малюнок гри особливо не змінився. Підопічні Слуцького продовжували володіти м'ячем, однак безпорадно наштовхувалися на оборонні порядки суперника. Валлійці спокійно чекали свого шансу, відповідаючи колючими контратаками, і досягли свого в середині другого тайму. Бейл вибіг з-за спин захисників і знущально пробив повз воротаря, остаточно добивши росіян.

В самому кінці Дзюба мав можливість відквитати один м'яч, але примудрився з п'яти метрів пробити над поперечиною. Таким чином Росія з одним балом посіла останнє місце в групі В. Переможцем квартету став Уельс, Англія фінішувала другою, а Словаччині дісталася третя позиція.