Збірна Іспанії "потопила" Францію завдяки "судді-революціонеру"

8,4 т.
Франція Іспанія

Збірна Іспанії обіграла Францію в товариському матчі на легендарному "Стад де Франс". Поєдинок у Парижі завершився перемогою гостей з рахунком 2:0.

Головною дійовою особою зустрічі став німецький арбітр Фелікс Цвайер. У першому таймі за рахунку 0:0 суддя скасував гол французького форварда Антуаном Грізманн завдяки революційному рішенню ФІФА - введення відеоповторів.

Додатковий, шостий арбітр, підказав рефері в полі, що м'яч був забитий з офсайду. Через хвилину після того, як рахунок на табло світився 1:0, а диктор по стадіону вже встиг привітати вболівальників, взяття воріт було скасовано.

Читайте: Нокдаун року: білоруський футболіст забив найбезглуздіший гол сезону

А в другому таймі іспанцям вдалося остаточно "потопити" господарів за допомогою "судді-революціонера". Фелікс Цвайер зафіксував офсайд, коли "Фурія Роха" забила другий м'яч, проте через 40 секунд німець вказав на центр поля, зарахувавши гол Жерару Деулофеу.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що футболіст збірної Італії забив голландцям після підлого обману судді.