Динамо - Олімпік - 2-0: відео-огляд матчу

5,1 т.

Київське "Динамо" удев'ятьох обіграло донецький "Олімпік" у матчі другого туру чемпіонату України. Нервова зустріч на НСК "Олімпійський" завершилася непростою перемогою господарів з рахунком 2:0. Підопічні Сергія Реброва з перших хвилин отримали перевагу і могли без проблем доводити справу до перемоги. Однак, спершу видалення Хачеріді, який отримав за 4 хвилини дві жовтих картки, а потім і Драговича, внесли в поєдинок інтригу.

Читайте: "Це неподобство!" Ребров жорстко розкритикував Хачеріді: відео інциденту

Ліга Парі-Матч. 2-й тур ДИНАМО - ОЛІМПІК - 2:0 Голи: Ярмоленко, 12 ', Мораес, 61' Динамо: 23.Рибка, 4.Велозу, 5.Антунеш, 6.Драговіч, 10.Ярмоленко (К), 11.Мораес (Петрович, 67), 17.Рибалка, 22.Кравець (Буяльський, 87), 24.Віда, 34.Хачеріді, 90.Беланда (Морозюк, 54)

Олімпік: 16.Литовченко, 4.Гришко (К), 5.Огиря, 7.Драченко, 9.Гошкодеря, 11.Моха, 19.Тищенко, 23.Іса, 33.Борзенко, 34.Танчик, 77.Кадимян Попередження : Драгович, 18, ??Велозу, 44, Хачеріді, 48 - Танчик, 26, Гошкодеря, 40, Тищенко, 49, Драченко, 58 Вилучення : Хачеріді, 52 (друга жовта), Драгович, 65 (друга жовта) - Танчик, 87