Коноплянка забив шикарний гол у чемпіонаті Іспанії: відео шедевра

54,9 т.

Півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка, який не увійшов до стартового складу на зустріч з "Леванте", забив розкішний гол у поєдинку 22-го туру чемпіонату Іспанії проти валенсійської команди. Українець вийшов на заміну на 64-й хвилині замість Іборри і вже через 10 хвилин весь стадіон аплодував нашому співвітчизнику.

Після передачі з лівого флангу від Тремулінаса Євген декількома рухами обробив м'яч, змістився ближче до воріт і гарматним ударом в дев'ятку залишив не при справах Маріньо. Рахунок зустрічі - 3:1 на користь андалузців.

"Севілья" - "Леванте" - 3:1 (1:0)

Голи: Гамейро 1"- 1:0, Іборра 47" - 2:0, Россі 56"- 2:1, Коноплянка 76" - 3:1

"Севілья": Ріко, Маріано, Рамі, Колодзейчак, Тремулінас, Кристофоро, Н'Зонзі, Рейес (Какута 74 '), Іборра (Коноплянка 64'), Крон-Делі, Гамейро (Льоренте 80 ')

"Леванте": Маріньо, Лопес Іван, Трухільо, Феддал, Антоніо, версія (Камараса 81 '), Сімао, Хефферсон (Чуметра 64'), Гілас (Муріціо 70 '), Россі, Моралес

Попередження: Кристофоро 73" - Антоніо 22'

"Севілья" здобула свою чергову домашню перемогу і вийшла на п'яту позицію в чемпіонаті.

Читайте: Тренер "Севільї" висунув нові вимоги Коноплянці

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що півзахисник збірної України зіткнувся з серйозною проблемою в своєму клубі. Провідні футболісти "Севільї" виступили проти екс-лідера "Дніпра".