У серії пенальті визначився перший фіналіст Кубка Конфедерацій-2017

29,7 т.
Португалія Чилі Кубок Конфедерацій

Збірна Португалії програла команді Чилі в напруженому півфіналі Кубка Конфедерацій-2017. Поєдинок у Казані завершився перемогою номінальних гостей у серії пенальті - 3:0.

Латиномериканці активно почали зустріч, зробивши ставку на швидкий гол. У свою чергу футболісти впевнено діяли в обороні, відповідаючи гострими контрвипадами.

Захисники діючих чемпіонів Європи допустили лише одну помилку, дозволивши Варгасу вискочити сам на сам із Патрісіу. Але, по-перше, воротар врятував свою команду, а по-друге, форвард чилійців заліз у мінімальний офсайд, тож його гол могли б скасувати завдяки відеоповторам.

Читайте: Португалія - Чилі - 0-0 (0-3 по пен): хронологія матчу 1/2 фіналу Кубка Конфедерацій-2017

Португалія відповіла не менш небезпечним моментом, коли Андре Сілва з пари метрів не зумів переграти голкіпера суперника після шедеврального пасу Роналду.

В цілому перші 45 хвилин пройшли в обопільній боротьбі без явної переваги якоїсь із команд.

Після перерви футбольні "гойдалки" продовжились. На початку другого тайму обидві збірні знову обмінялися гольовими моментами. Спершу Варгас класно склався і пробив через себе, змусивши Руї Патрісіо скластися в струнку і з великими труднощами витягнути м'яч із "шістки".

Буквально в наступній атаці Роналду мав можливість вивести свою команду вперед, проте його постріл у ближній кут Браво відбив кулаками.

Здавалося, що глядачів чекає відкритий футбол, проте в другій половині тайму команди почали зменшувати темп, не бажаючи ризикувати і йти вперед великими силами. У підсумку за 90 хвилин уболівальники так і не побачили забитих м'ячів. Втім, як і в овертаймі, хоча в самому кінці Португалію за 3 секунди врятувала штанга і перекладина.

Читайте: Ніж у спину: російський уболівальник "вколов" Роналду біля готелю в Казані - відеофакт

А в серії 11-метрових нерви виявилися міцнішими у латиноамериканців. Більше того, Оскар Браво став другим воротарем в історії футболу після Олександра Шовковського, який не пропустив жодного м'яча у післяматчевих пенальті.

Другий фіналіст турніру визначиться у четвер, 29 червня, в Сочі. "Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію матчу Німеччина - Мексика. Початок зустрічі о 21:00.

Нагадаємо, раніше Кріштіану Роналду підкорив серця мільйонів зворушливим вчинком у Росії.