Український баскетболіст неприємно здивував уболівальників у матчі НБА

Читати новину російською

Українець Олексій Лень неприємно здивував уболівальників у черговому матчі НБА. Після низки феєричних ігор центровий "Фінікса" буквально розчинився на майданчику в поєдинку з "Ютою". 22-річний уродженець Антрацита вийшов у стартовому складі, однак за 35 хвилин відверто розчарував. Лень продемонстрував дуже низьку результативність, набравши всього три бали (0/8 двоочкових, 3/4 штрафних). Також він зробив 6 підбирань при двох втратах і двох фолах.

Варто зазначити, що "Фінікс" провалив другу чверть, результат якої став вирішальним. Господарі поступилися "Юті" з рахунком 86:101 (23:16, 10:30, 31:28, 22:27). Нагадаємо, раніше "Обозреватель" повідомляв, що Лень оформив 17-й дабл-дабл у сезоні.

Читайте всі новини по темі "НБА" на сайті "Обозреватель".