Футболісти "Зеніту" осоромилися в Пітері: відео "ганьби"

5,6 т.
Футболісти 'Зеніту' осоромилися в Пітері: відео 'ганьби'

Гравці пітерського "Зеніту" в матчі за Суперкубок Росії проти московського "Локомотива" вразили "геніальним" розіграшем штрафного. У кінці першого тайму відзначилися Халк і Артур Юсупов. Під час виконання стандарту на лівому фланзі біля воріт "Локо" футболісти спробували дезорієнтувати захисників гостей, а в підсумку просто зганьбилися перед своїми ж уболівальниками. Юсупов пробіг повз м'яча, а Халк вдарив прямо в свого одноклубника. Вийшло дуже комічно.

Читайте: Американські футболісти розіграли неймовірний штрафний: хрестоматійне відео

Варто зазначити, що епізод стався під час рахунку 1:0 на користь "Локомотива", однак на 83-й хвилині "Зеніт" все-таки зумів зрівняти рахунок, а потім в серії пенальті драматично виграти трофей.

Нагадаємо, нещодавно французькі футболісти придумали незвичайний спосіб відбивати штрафні.