Кріштіану Роналду відзначився відвертим поганим вчинком у Мадриді

60,9 т.
Кріштіану Роналду

Лідер мадридського "Реала" Кріштіану Роналду відзначився вельми негарним вчинком. Португалець відверто вдарив суперника по обличчю.

Мерзенний інцидент за участю кращого футболіста світу 2016 року стався у першому таймі матчу 37-го туру Прімери проти "Севільї" (4:1). На 32-й хвилині зустрічі захисник гостей Лангле обікрав зоряного форварда, після чого КріРо підло відмахнувся рукою, вдаривши опонента.

Арбітр зустрічі не зупинив гру, давши можливість "Севільї" продовжити атаку. При цьому рефері так і залишив цей момент без уваги, ніяк не покаравши португальця.

Читайте: Криштіану Роналду заробив 920 000 фунтів за два пости в соцмережах і п'ять підписаних футболок

Іспанське видання Mundo Deportivo зазначило, що це вже десятий подібний вчинок Кріштіану в нинішньому сезоні в Іспанії. Однак ще жодного разу португальця не дискваліфікували за удари нишком.

Як повідомляв "Обозреватель", 32-річний Роналду забив 400-й гол за "Реал" в грі з "Севільєю".