Урок для "Динамо": "Манчестер Сіті" влаштував розгром у Прем'єр-лізі

8,2 т.
Урок для 'Динамо': 'Манчестер Сіті' влаштував розгром у Прем'єр-лізі

Суперник київського "Динамо" у Лізі чемпіонів "Манчестер Сіті" здобув упевнену перемогу в Прем'єр-лізі. У 18-му турі АПЛ команда Мануеля Пеллегріні розгромила "Сандерленд" з рахунком 4:1. "Городяни" з перших хвилин захопили ігрову та територіальну перевагу, змусивши гостей закритися на своїй половині поля. Однак, різниця в класі досить швидко дала про себе знати.

Читайте: Без зірок: керівництво "Манчестер Сіті" прийняло несподіване рішення перед матчем з "Динамо"

Вже до середини першого тайму "МанСіті" тричі засмутив голкіпера "Сандерленда". У воротах Віто Манноне почергово розписалися Стерлінг, Туре та Боні, при цьому воротар практично не мав шансів врятувати свою команду. У свою чергу, його колега Джо Харт скоїв феноменальний сейв, витягнувши з нижнього кута складний удар Боріні.

Читайте: Суперник "Динамо" шокував контрактом для нового тренера

Після перерви господарі трохи розслабилися, коли на 54-й хвилині Де Брюйне довів рахунок до непристойного. Буквально відразу "Сандерленд" один м'яч відквитав - відзначився все той же Боріні. Але на більше гостей не вистачило.

Читайте: Лідер "Манчестер Сіті" осоромився під час матчу: відео курйозу

"Городяни" могли робити рахунок тенісним, однак спершу Боні не реалізував пенальті, а потім голкіпер завадив Де Брюйне оформити дубль. Нагадаємо, "Динамо" зіграє з "Манчестер Сіті" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перший матч відбудеться в Києві 24 лютого, поєдинок у відповідь пройде в Англії 15 березня.