"Реал" знищив суперника в чемпіонаті Іспанії: Роналду забив 5 м'ячів

5,1 т.
'Реал' знищив суперника в чемпіонаті Іспанії: Роналду забив 5 м'ячів

Мадридський "Реал" перед матчем із "Шахтарем" у Лізі чемпіонів, який відбудеться 15 вересня, влаштував феєрію голів у чемпіонаті Іспанії. У 3-му турі Прімери "вершкові" на виїзді розмазали по полю "Еспаньол" - 6:0.

Розгром каталонців уже на 7-й хвилині почав лідер "королівського клубу" Кріштіану Роналду - португалець впевнено реалізував вихід один на один із Лопесом. Після пропущеного м'яча "Еспаньол" спробував нав'язати "Реалу" свою гру, проте закінчилося це плачевно.

Читайте: Луческу розповів про проблему "Шахтаря" перед матчем із "Реалом"

Уже до середини першого тайму Роналду оформив хет-трик. Минуло ще 8 хвилин, і Кріштіану вже виступив як асистент - його простріл впевнено замкнув Бензема.

Читайте: В Англії жорстоко висміяли фейл "Реала" і "Манчестер Юнайтед": відео тролінгу

Після перерви господарі всіляко намагалися ще більше не впасти в бруд, але їм це не вдалося. Роналду був нестримним, і в підсумку забив ще двічі, оформивши пента-трик. Нагадаємо, днем раніше в Харкові "Шахтар" поглумився над "Металістом", підійшовши до гри з "Реалом" у чудовому настрої.