Україна здобула яскраву перемогу над Білоруссю

16,1 т.

Збірна України з футболу здобула красиву перемогу у відбірковому матчі чемпіонату Європи-2016. Поєдинок у Львові завершився з рахунком 3:1. Українські футболісти, яких підганяли 32648 уболівальників заповнили "Арену Львів", з перших секунд влаштували колосальний пресинг на ворота суперника. Вже на 7-й хвилині Андрій П'ятов видав головий пас на Кравця, і форвард "Динамо" катнув м'яч у дальній кут.

дивіться: Україна - Білорусь - 3-1: відео голів

Трохи заспокоївшись, українці продовжували домінувати на полі. На 14-й хвилині після удару Ротаня м'яч у штрафній збірної Білорусі потрапив у руку Філіпенко, але арбітр не поставив чистий пенальті, а на 29-й хвилині територіальна й ігрова перевага господарів втілилася у другий гол. Ярмоленко опинився у потрібному місці і забійним ударом з 7 метрів розстріляв Горбунова.

Дивіться: Білоруси патріотичним банером підтримали Україну на матчі у Львові

Ну а третій гол від Коноплянки, став логічним завершенням феєричного тайму на "Львів Арені". Захисник "Зорі" Сиваков у своїй штрафній притримав за футболку Кравця і рефері впевнено показав на "точку". Коноплянка у стилі Неймара розвів воротаря і м'яч по різних кутах. Статистика після перших 45 хвилин була красномовна 10-2 за ударами.

Читайте: Україна - Білорусь - 3-1: хронологія матчу Євро-2016

У другому таймі Україна була вже не така переконлива і бездоганна, як до перерви. Не така мобілізована й зосереджена. Підопічні Фоменко віддали центр поля і створювалося враження, що наші футболісти вже тримають у голові матч 9 вересня проти словаків. Така розслабленість призвела до голу в наші ворота. Хачеріді упустив у свій штрафний Корніленка і Євгенію довелося фолити. Жовта і пенальті.

У час, що залишився гра проходила у спокійному ритмі. Невеликою "ложкою дьогтю" стало видалення Дениса Гармаша за другу жовту картку.

Після цієї перемоги України набирає 15 очок у групі С. Основні суперники нашої команди Іспанія - Словаччина свій матч почнуть о 21:30.