Постріл: у мережі знайшли несподівану причину фатального промаху Ярмоленка в фіналі Кубка України

19,1 т.
Андрій Ярмоленко

Футбольні фанати запропонували свій погляд на промах Андрія Ярмоленка у вирішальні хвилини фінального поєдинку Кубка України з футболу проти донецького "Шахтаря". Жартівливий відеоролик був розміщений на каналі Дмитра Клименка в Youtube.

У кліпі кумедно обігрується заяву футболіста, яку він зробив перед матчем. Ярмоленко пообіцяв померти на полі, і на відео це йому "вдало" вдається зробити, через це і не забив гол.

Читайте: Ярмоленко потрапив у кумедну ситуацію перед фіналом Кубка України

Нагадаємо, що фінал Кубка України з футболу "Шахтар" - "Динамо" завершився з рахунком 1:0 на користь "гірників". Переможний гол за 10 хвилин до завершення основного часу забив бразилець Марлос.