"Бешикташ" - "Динамо": огляд матчу

17,0 т.
Бешикташ - Динамо

Київське "Динамо" в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів здобуло вольову нічию з "Бешикташем". Зустріч у Стамбулі завершилася з рахунком 1:1.

"Обозреватель" вів онлайн-трансляцію матчу Бешикташ - Динамо.

У першому таймі підопічні Реброва змогли лише раз вдарити по воротах Фабрісіо, пропустивши яскравий гол зі штрафного. Після перерви "синьо-блакитні" перевтілилися, зрівнявши рахунок і упустивши чудову можливість на останніх секундах вирвати перемогу.

"Бешикташ" - "Динамо Київ" - 1:1 (1:0)

Голи: Куарежма 29 "- 1:0, Циганков 65" - 1:1

"Бешикташ": Фабрісіо, Адріано (Тосун 68 '), Тошич, Марсело, Бек, Хатчінсон, Арслан (Інлер 77'), Еркін, Таліска, Куарежма, Абубакар (Фрей 85 ')

Запасні: Зенгін, Уйсал, Родолфо, Шахан

"Динамо Київ": Рудько, Антунеш, Віда, Хачеріді, Морозюк, Риболовля, Гонсалес (Циганков 62 '), Буяльський (Корзун 22'), Гармаш, Ярмоленко, Мораес (Гладкий 78 ')

Запасні: Шовковський, Громов, Макаренко, Очігава

Попередження: Адріано 40 ", Арслан 55" - Корзун 27 ", Гармаш 65", Віда 70 '

Читайте: "Бешикташ" - "Динамо": відео голів

Зазначимо, що в першому турі Ліги чемпіонів "Динамо" зазнало поразки вдома від "Наполі", а "Бешикташ" зіграв внічию на виїзді із "Бенфікою".