"Динамо" впевнено перемогло "Карпати" у Прем'єр-лізі України

8,1 т.
Карпати - Динамо

Київське "Динамо" здобуло красиву перемогу в 2-му турі чемпіонату України. Зустріч проти "Карпат" завершилася з рахунком 2:0.

Початок матчу не був особливо веселим для глядачів. Обидві команди більше втрачали м'яч, ніж конструктивно атакували. Усе різко змінилося на 28-й хвилині. Спершу Худоб'як здійснив фейл туру, не потрапивши в порожні ворота з 2-х метрів, а вже через 3 хвилини Ярмоленко, який повернувся після дискваліфікації, забив гол.

У другому таймі обидві команди не змогли створити особливої ??небезпеки. Кияни сильно не форсували хід гри, зрідка реалізовуючи "постріли" зі штрафних, тоді як у "Карпат" взагалі нічого не виходило в організації атак.

Але за 5 хвилин до кінця зустрічі Ярмоленко оформив дубль. Андрій прийняв м'яч біля лінії штрафного, прибрав одного захисника "Карпат" і сильно пробив під поперечину.

Читайте: 2-й тур чемпіонату України: результати, звіти, таблиця

"Карпати" - "Динамо" - 0:2

Гол: Ярмоленко 31, 83

"Карпати": Підківка - Ксьонз, Лобай, Нестеров, В. Кравець (Грисьо 68) - Чачуа, Нестеров - Мірошниченко (Маркович 89), Худоб'як, Костевич - Бланко-Лещук

"Динамо": Шовковський - Морозюк, Віда, Драгович, Антунеш - Рибалка -Ярмоленко, Сидорчук (Гармаш 80), Буяльський, Гонсалес (Громов 73) - Мораеш (Гладкий 78)

Попередження: Костевич 66, Ксьонз 71, Новотрясов 76, Лобай 78 - Ярмоленко 75

дивіться: "Карпати" - "Динамо": відео голів

Нагадаємо, що в 1-му турі підопічні Сергія Реброва розгромили "Олександрію" (5:0). Свій наступний поєдинок "біло-сині" проведуть вдома з "Дніпром" (6 серпня).