"Динамо" сенсаційно програло "Олімпіку" в 29-му турі чемпіонату України

27,1 т.
Олімпік - Динамо

Київське "Динамо", яке 13 травня святкує своє 90-річчя, у матчі 29-го туру чемпіонату України з футболу сенсаційно програло донецькому "Олімпіку". Зустріч на стадіоні "Динамо" ім. Лобановського завершилася з рахунком 2:1.

Номінальні господарі змогли вичавити максимум із двох ляпів оборони "біло-синіх". На 8-й хвилині захист "Динамо" начудив, після чого форвард "Олімпіка" спокійно розібрався з Рудьком, а на 63-й підопічні Реброва влаштували справжнісінький привіз, дозволивши Поступаленку подвоїти рахунок.

Весь інший час столична команда повністю домінувала, але змогла лише "струсити пил" із поперечини та штанги. Жахлива реалізація гольових моментів не залишила інших варіантів для результату.

Лише на 90+4-й хвилині кияни змогли розмочити рахунок, але зробили це практично синхронно з фінальним свистком арбітра.

Читайте: 29-й тур чемпіонату України з футболу: результати, огляди, розклад трансляцій

Раніше "Шахтар" зробив хитрий хід перед фіналом Кубка України, який відбудеться 17 травня.