"Реал" у серії післяматчевих пенальті виграв Лігу чемпіонів

49,8 т.
Реал - Атлетіко - 1:0

Мадридський "Реал" став переможцем Ліги чемпіонів сезону 2015/2016. У напруженому фіналі в Мілані "Королівський клуб" обіграв "Атлетіко" в серії післяматчевих пенальті - 5:3.

Обидві команди активно почали зустріч. У стартові хвилини на полі легендарного "Сан-Сіро" було багато боротьби без особливого конструктиву. Першими "прокинулися" номінальні господарі. Прекрасний шанс відкрити рахунок мав Каземіро, замикав навіс Бейла зі штрафного. Однак удар півзахисника "Реала" в упор ефектно потягнув кіпер "матрацників" Облак.

ЧИТАЙТЕ: "Реал" - "Атлетіко" - 1-1: хронологія фіналу Ліги чемпіонів

І все ж підопічним Зінедіна Зідана вдалося забити швидкий гол. Серхіо Рамос підключився на стандарт і проштовхнув м'яч у ворота. Правда, цей гол більше на совісті арбітрів - капітан "вершкових" перебував перед ударом майже на півметровому офсайді.

До кінця тайму "Атлетіко" намагався прийти в себе, довго контролюючи м'яч. При цьому у мадридців мало що виходило в атаці - оборона "Реала" діяла впевнено і безпомилково. Після перерви команда Дієго Сімеоне полетіла вперед і відразу ж отримала можливість зрівняти рахунок.

Захисник "галактікос" Пепе збив у своєму штрафному Торреса і заробив пенальті. До м'яча підійшов лідер атак "матрацників" Антуан Грізман і... потужно пробив у поперечину.

Цей момент трохи вибив гостей із колії. Мадридці ніяк не могли намацати свою гру, регулярно впираючись в ешелоновану оборону суперника. А ось "Реал" зусиллями Бензема і Бейла міг знімати всі питання. Але француз не реалізував вихід один на один з Облаком, а удар валлійця з порожніх воріт вибив захисник.

Проте "Атлетіко" продовжував шукати свій шанс і отримав його на 81-й хвилині. Капітан "матрацників" Габі класно закинув на забігання Хуанфрану, той сильно прострілив у штрафну, а Яннік Карраско, що вийшов на заміну, розстріляв голкіпера в упор.

ДИВІТЬСЯ: "Реал" - "Атлетіко": відео голів

У час, що залишився до фінального свистка, ніхто з команд не наважився ризикувати, дозволивши грі перейти в екстра-тайм. "Атлетіко" більше володів м'ячем у заключні 30 хвилин, але без гостроти біля воріт суперника. А в серії післяматчевих пенальті нерви виявилися міцнішими у підопічних Зідана. Вирішальний удар на рахунку Кріштіану Роналду.