Французький воротар зробив зухвалий вчинок під час матчу

11,6 т.
Квентін Бернардо

Незвичайний епізод стався під час матчу другого дивізіону чемпіонату Бельгії між "Антверпеном" і "Тьюбіцем". Голкіпер гостей Квентін Бернардо не витримав нервоврї напруги і кинув м'ячем у хлопчика, який стояв за воротами.

Інцидент стався в кінці другого тайму. На 88-й хвилині з рахунком 2:0 на користь господарів. Місцевий хлопець, який працює болбоєм, явно не поспішав виконувати свої прямі обов'язки, чим вивів воротаря з себе. Бернардо підняв м'яч через рекламних щитів і жбурнув його в хлопчика.

Читайте: Відомий бельгійський коментатор зірвав голос, застрягши у львівському туалеті

Варто зазначити, що головний арбітр зустрічі не залишив зухвалу поведінку Бернардо та показав брутальному голкіперу жовту картку. Сам матч так і завершився перемогою "Антверпена".

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що бельгійський воротар забив неймовірний гол із 70 метрів.