"Ювентус" задушив дортмундську "Боруссію" у Лізі чемпіонів

3,9 т.
'Ювентус' задушив дортмундську 'Боруссію' у Лізі чемпіонів

Туринський "Ювентус" переміг вдома дортмундську "Боруссію" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - 2: 1.

Матч розпочався з традиційного стартового тиску господарів, до якого гості виявилися готові. "Боруссія" активно пресингувала, намагалася навіть захопити контроль м'яча. Однак на 13-й хвилині "вистрілив" Тевес. Воротар гостей невдало відбив перед собою простріл і аргентинський форвард "Юве" відкрив рахунок.

Однак швидкий гол не збентежив гостей. Всього через п'ять хвилин вони відігралися. Захисник туринців К'єлліні несподівано послизнувся, дозволивши Ройсу вискочити сам на сам з легендарним Буффоном. Ветеран "Ювентуса" не вгадав напрям удару німця - 1: 1.

Проте перший тайм залишився за господарями. За кілька хвилин до перерви після розіграшу в штрафний Мората спокійно закотив м'яч у порожній кут.

ДИВІТЬСЯ:

Ювентус - Боруссія Дортмунд - 2-1: дивитися відео голів

Всі спроби гостей врятувати хоча б нічию у другому таймі виявилися безуспішними.

Матч-відповідь відбудеться 18 березня в Дортмунді.

В іншому поєдинку 24 лютого "Манчестер Сіті" програв на своєму полі "Барселоні" .

Дивіться: Ліга чемпіонів: матч-центр 1/8 фіналу

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/8 фіналу

Перший матч

Турин. "Ювентус Стедіум" Головний арбітр: Антоніо Матеу Лаос (Іспанія) ЮВЕНТУС - БОРУССІЯ - 2: 1

1: 0 Карлос Тевес, 13 ' (Альваро Мората) 1: 1 Марко Ройс, 18 ' 2: 1 Альваро Мората, 43 ' (Поль Погба) Ювентус: 1. Буффон (К) - 3. К'єлліні, 19. Бонуччі, 26. Ліхтштайнер, 33. Евра, 6. Погба, 8. Маркізіо, 21. Пірло (37. Перейра, 37 '), 23. Відаль (20. Падоін, 86 '), 9. Мората, 10. Тевес (11. Коман, 89') Запасні: 30. Сторарі - 4. Касерес, 5. Огбонна, 14. Льоренте Боруссія: 1. Вайденфеллер - 15. Хуммельс (К), 25. Папастатопулос (21. Кірх, 46 '), 26. Піщек (28. Гинтер, 32'), 29. Шмельцер, 8. Гюндоган, 11. Ройс, 18. Нурі Шахін, 9. Іммобіле (16. Блащиковські, 76 '), 10. Мхітарян, 17. Обамеянг Запасні: 22. Лангерак ??- 5. Кель, 7. Кагава, 20. Адріан Рамос Попередження: Артуро Відаль, 48 '; Роберто Перейра, 79 '