Білоруський воротар забив феноменальний диво-гол через все поле: відео шедевра

70,9 т.
чемпіонат Білорусі

Голкіпер білоруського футбольного клубу "Крумкачі" Євген Костюкевич відзначився фантастичним ударом у матчі чемпіонату Білорусії проти "Вітебська". Воротар зміг забити пострілом зі свого штрафного майданчика.

Читайте: Футболіст збірної Франції забив неймовірний автогол із центра поля: відео курйозу

На 55-й хвилині, намагаючись організувати контратаку 28-річний Костюкевич сильно відправив м'яч у поле. Той зловив попутний вітер, долетів до чужих воріт, вдарився об землю і перелетів через Дмитра Глущенка, який вийшов необачно далеко вперед.

Зустріч завершилася з рахунком 2:2, а Костюкевич із героя матчу ледь не став антигероєм поєдинку, який залишив гру на 78-й хвилині після отриманої червоної картки. Втім, Антон Шунто, який вийшов на заміну,  за час, що залишився, не пропустив.

Відзначимо, що недавно воротар збірної Німеччини став посміховиськом, пропустивши безглуздий гол із центру поля.