"Динамо" незвичайним складом розгромило "Олімпік"

27,9 т.
'Динамо' незвичайним складом розгромило 'Олімпік'

Київське "Динамо" в матчі 9-го туру чемпіонату України з футболу здобуло впевнену перемогу над "Олімпіком". Зустріч у Запоріжжі завершилася з рахунком 0:4.

Ще перед матчем Сергій Ребров серйозно здивував і уболівальників, і експертів, залишивши в запасі і Шовковського, і Ярмоленка, і Гармаша. Однак експериментальний склад зміг перемогти номінальних господарів, притому з розгромним рахунком.

Було помітно, що, на відміну від попередніх ігор, де "Динамо" програло "Зорі" і "Наполі", футболісти грали з величезним бажанням. Особливо відзначився Дерліс Гонсалес, який забив перший гол, віддавши ідеальний пас на Циганкова. Вдруге "біло-сині" забили з пенальті.

Незважаючи на рахунок 0:2, "Олімпік" у кінці першого тайму випробував на міцність захист "Динамо". Особливо ??багато проблем столичній команді спричинили ривки мобільного Гриня.

Але на другий тайм донецьку команду не вистачило. До того ж, Ребров випустив Ярмоленка, який пришвидшив темп і допоміг оформити ще два голи.

Читайте: Де дивитися матчі 9-го туру чемпіонату України: розклад трансляцій

"Олімпік" (Донецьк) - "Динамо" (Київ) - 0:4

Голи: Циганков 8, Мораес 26 (пен.), Гонсалес 59, Федорчук 78

"Олімпік ": Махарадзе, Гринь, Богданов (Гошкодеря 71), Хомутов, Танчик (Матяж 66), Олійник, Петров, Немчанінов (Парцванія 76), Шестаков, Доронін, Барановський

"Динамо": Рудько, Хачеріді, Федорчук (Гармаш 79), Макаренко, Гонсалес, Віда, Рибалка, Сидорчук, Циганков (Ярмоленко 55), Мораес (Бесєдін 75), Морозюк

Попередження: Федорчук 46, Морозюк 58

Свій наступний поєдинок чемпіони України проведуть 2 жовтня проти "Зірки" з Кропивницького.