Нічия "Шахтаря" і перемога "Дніпра": результати перших матчів 1/2 фіналу Кубка України

20,0 т.
Нічия 'Шахтаря' і перемога 'Дніпра': результати перших матчів 1/2 фіналу Кубка України

У середу, 20 квітня, відбулися перші матчі 1/2 фіналу Кубка України з футболу. В Олександрії "Шахтар" сенсаційно врятувався від поразки в матчі із місцевим футбольним клубом (1:1), а в Дніпропетровську підопічні Маркевича мінімально обіграли "Зорю" (1:0).

Після фантастичного результату в чвертьфіналі, де "Олександрія" вибила "Динамо", від кіровоградських футболістів очікували чогось подібного і з іншим грандом української першості. На 36-й хвилині "гірники" пропустили контратаку і Грицук відкрив рахунок. Хавбек "Олександрії" прибрав Коваленка і з 25 метрів завдав божевільного за силою і красою удару у праву від Пятова дев'ятку.

Читайте: "Динамо" осоромився з тролінгом "Шахтаря": фотофакт

У другому таймі Луческу випустив свого джокера - Едуардо, який знову спрацював. На 54-й хвилині Марлос навісив у штрафну точно на голову Дентіньо, який пробив головою. Воротар парирував, але точно на ногу хорвату. Час, що залишився команди просто догравали.

"Олександрія" - "Шахтар" (Донецьк) - 1:1

Голи: Грицук 36 - Едуардо 54

"Олександрія": Леванідов, Басов, Банада, Дедечко, Старенький (Козак 56), Шендрик, Чеботаєв, Грицук, Полярус (Запорожан 82), Куліш (Пономар 73), Микицей

"Шахтар": Пятов, Коваленко, Кривцов, Срна, Ісмаїлі, Тайсон (Степаненко 64), Феррейра (Едуардо 46), Малишев, Марлос, Дентіньо (Ньому 76), Кучер

Попередження: Полярус 15, Шендрик 78 - Феррейра 23, Кривцов 60

На "Дніпро Арені" місцеві футболіста хотіли сповна поквитатися з луганчанами за сенсаційну поразку в чемпіонаті України. Вже на 16-й хвилині Зозуля, який нещодавно отримав медаль за захист від сепаратизму, відкрив рахунок. Піко потужно пробив зі штрафного, Шевченко відбив перед собою і Роман у падінні добив м'яч у ворота.

На 41-й хвилині "Зоря" мала чудовий шанс відігратися. Чигринський ледве доторкнувся до Ліпартіі, але грузин вирішив завалитися і Арановський дав пенальті. Однак Каменюка пустив м'яч вище воріт.

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Зоря" (Луганськ) - 1:0

Гол: Роман Зозуля 11

"Дніпро": Ян Лаштувка - Артем Федецький, Дмитро Чигринський, Папа Гуйє, Андерсон Піку - Валерій Лучкевич (Роман Безус 72), Руслан Ротань, Євген Шахов, Джон Руїс (Бруно Гама 64) - Матеус, Роман Зозуля

"Зоря": Микита Шевченко - Микита Каменюка, Рафаель Форстер, Михайло Сиваков, Артем Сухоцький - Ігор Чайковський (Вячеслав Танковський 46), Артем Гордієнко - Олександр Караваєв, Джаба Ліпартія (Желько Любенович 61), Андрій Тотовицький - Пилип Будківський (Денис Безбородько 77)

Попередження: Роман Зозуля 26, Дмитро Чигринський 58 - Артем Сухоцький 38, Рафаель Форстер 45+2, Желько Любенович 63, Желько Любенович 73

Видалення: Желько Любенович 73

Нереалізований пенальті: Микита Каменюка 43 (повз ворота)

Півфінальні ігри відбудуться 11 травня. Фінал відбудеться 21 травня.