Воротар збірної Бельгії відправив у нокдаун відомого футболіста

8,6 т.
Сімон Міньйоле Вінсент Янссен

Нападник англійського "Тоттенхема" і збірної Нідерландів Вінсент Янссен серйозно постраждав під час товариського матчу з Бельгією. Голкіпер "Червоних дияволів" Сімон Міньйоле буквально відправив форварда в нокдаун.

Неприємний інцидент стався на початку зустрічі. На 12-й хвилині Міньоле вийшов із воріт і в верховому єдиноборстві зіткнувся з голландським футболістом. В результаті Янссен отримав жорсткий удар у голову і був змушений просити заміну.

ЧИТАЙТЕ: Не поділили м'яч: турецький воротар зробив найкурйозніший ляп вікенду - відео моменту

Після гри, яка завершилася внічию - 1:1, стало відомо, що у форварда діагностували струс мозку. За інформацією Goal.com, Вінсент на 20 хвилин втратив пам'ять і не пам'ятає, що сталося.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що голландський воротар став посміховиськом, "запустивши мишку" під час матчу.