Україна драматично упустила перемогу над Швецією на старті відбору Євро-2015

5,0 т.

Юніорська збірна України з нічиєї стартувала в Ізраїлі в першому відбірковому циклі до чемпіонату Європи 2015 року. У першій грі кваліфікації команда Олександра Головка розписала мир зі шведами - 2: 2. Перший тайм виявився провальним для наших хлопців. Протягом двох хвилин в середині 45-хвилинки збірна України примудрилася отримати в свої ворота два м'ячі - 0: 2.

Читайте:

Люксембург поспішає на допомогу Україні

Отримавши, мабуть, в перерві прочухана від свого наставника, українці вийшли на другий тайм зовсім з іншим настроєм. Нашим знадобилося двадцять хвилин, щоб відновити рівність в рахунку. Голи на свій рахунок записали Борячук і Зубков. Апофеозом же переваги України став зароблений під завісу зустрічі пенальті. На жаль, ударом з "точки" Віктор Коваленко не зміг переграти голкіпера шведів. В іншому матчі нашої групи ізраїльтяни з мінімальним рахунком обіграли болгар - 2: 1, і очолили квартет. 14 листопада Україна зіграє з Болгарією, а 17-го поміряється силами з Ізраїлем. Україна (U-19) - Швеція (U-19) - 2: 2 Голи: Борячук, 62, Зубков, 67 - Башир, 30, з пенальті, Ссеванкамбо, 31 На 80-й хвилині Коваленко не реалізував пенальті (воротар)