Іспанія впевнено перемогла Росію у фіналі чемпіонату Європи-2015

5,7 т.

Збірна Іспанії - чемпіон Європи з футболу серед футболістів до 19 років. У фіналі "Червона фурія" перемогла збірну Росії з рахунком 2:0. Ці команди зустрічалися вдруге в турнірі. На груповому етапі Росія обіграла Іспанію (3:1), тепер же піренейці взяли реванш. У фіналі іспанці з перших хвилин показали, хто господар на полі. Голкіперу росіян Антону Мітрюшкіну довелося працювати в поті чола. Але незадовго до перерви і він був безсилий після добивання Майораля. Голкіпер відбив удар Асенсіо, але ніхто із захисників не завадив Майоралю добити м'яч у сітку. Біля воріт Антоніо Сівера в першому таймі було спокійно.

Читайте: Україна феєрично обійшла Росію у рейтингу ФІФА

Зовсім іншим вийшов другий тайм. Тепер росіяни пішли вперед великими силами. Однак не дозволяли підопічним Дмитра Хомуха наносити небезпечні удари. А на 78-й хвилині росіяни "потрапили в полон". Вийшовши на заміну, Матіас Науель втік по центру один на один з Мітрюшкіним і не залишив тому шансів. Іспанія завоювала "золото" чемпіонатів Європи U-19 сьомий раз в історії. Для Росії і "срібло" - успіх.

Читайте: Тренер збірної України пояснив провал на Євро-2015

Нагадаємо, наша збірна посіла останнє місце в групі з Францією, Грецією та Австрією.