"Шахтар" на класі розгромив "Волинь" у чемпіонаті України

3,7 т.
'Шахтар' на класі розгромив 'Волинь' у чемпіонаті України

У суботу, 21 листопада донецький "Шахтар" у матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу впевнено обіграв луцьку "Волинь". Зустріч в Запоріжжі завершилася з рахунком 4:0.

Вже до 38-ї хвилини зустрічі "гірники" встигли забити три м'ячі. Двічі відзначився Марлос і один гол забив Ісмаїлі. Номінальні гості не могли абсолютно нічого протиставити атаці донецьких футболістів, і лише дивом, Шуст не пропустив ще кілька голів.

Після перерви гра трохи заспокоїлася, але підопічні Луческу продовжували грати в тики-таку, змушуючи суперника постійно бігати без м'яча. На 67-й хвилині Гладкий забив 4-й м'яч, встановивши остаточний рахунок.

Свій наступний поєдинок "Шахтар" проведе 25 листопада у Львові проти мадридського "Реала". Гра Ліги чемпіонів почнеться в 21:45.

Читайте: "Шахтар" готує найдорожчий трансфер в історії клубу

Шахтар - Волинь - 4: ??0 (3: 0)

Голи: Марлос 19 - 1: 0, Ісмаїлі 32 - 2: 0, Марлос 38 - 3: 0, Гладкий 67 - 4: ??0

Шахтар: П'ятов, Кучер, Ісмаїлі, Срна , Ракицький, Фред, Дентіньо, Бернард (Коваленко 63), Марлос (Коробенко 82), Тайсон, Гладкий (Едуардо Да 67)

Волинь: Шуст, Польовий, Жуніч, Логінов, Богданов, Кравченко Сергій (мемешев редван раїмович 41), Політило, Матей, Шарпар, Кобахідзе, Козьбан (Герасим'юк 76)

Попередження: Дентіньо 55, 90 - Польовий 35, мемешев редван раїмович 42, Богданов 44, Герасим'юк 90