Скажений венесуелець забив фантастичний гол ударом із кутового: відео шедевра

27,3 т.
Кубок Бразилії

Венесуельський півзахисник "Атлетико Мінейро" Ромуло Отеро відзначився неймовірним ударом у матчі Кубка Бразилії проти "Парани" (2:0). 24-річний уродженець Каракаса вразив ворота ударом із кутового.

На 41-й хвилині за рахунку 0:0 хавбек так хитро викрутив м'яч із нульового кута, що сфера перелетіла голкіпера і затремтіла чітко в дев'ятці воріт. "Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися на цей шедевр.

Читайте: У Бразилії сталася загадкова історія з останками легендарного футболіста

Не так давно голкіпер "Фігейренсе" Фабіу став справжнім "героєм" матчу 4-го туру другого дивізіону Бразилії проти "Боа" (0:2). Спершу голкіпер пропустив курйозний гол із центру поля, а потім у перерві поїхав зі стадіону на таксі, шокувавши одноклубників, уболівальників і експертів.