"Динамо" обіграло "Дніпро" в чемпіонаті України - 5 березня 2016

2,3 т.
'Динамо' обіграло 'Дніпро' в чемпіонаті України - 5 березня 2016

У суботу, 5 березня, в центральному матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу "Динамо" обіграло "Дніпро". Зустріч на НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 2:0.

У першому таймі кияни діяли активніше і Ярмоленко вже на 21-й хвилині відкрив рахунок. Антунеш з-за меж штрафного майданчика потужно пробив по воротах, воротар відбив м'яч перед собою, і Андрій головою добив його у ворота.

Господарі ні на хвилину не зупинялися після забитого м'яча, продовжували атакувати, змушуючи гостей постійно працювати без м'яча. На 39-й хвилині підопічні Маркевича не витримали натиску і дозволили Гусєву забити найбільш курйозний гол туру.

дивіться: Динамо - Дніпро - 2-0: дивитися відео голів

У другій половині зустрічі малюнок гри змінився. Дніпряни поступово перехопили ініціативу, змушуючи київських футболістів більше захищатися, ніж атакувати. "Динамо" огризалося контратаками, в той час як "Дніпро" робило акцент на позиційні атаки.

Під кінець зустрічі обидві команди мали по кілька забійних моментів, але забитих голів глядачі більше не побачили.

Читайте: Де дивитися чемпіонат України з футболу: розклад, результати, звіти

ДИНАМО - ДНІПРО -2: 0 Голи: Ярмоленко 21, Гусєв 39

"Динамо": Шовковський - Віда, Драгович, Антунеш, Хачеріді - Гармаш, Велозу, Гусєв, Ярмоленко, Буяльський - Теодорчик.

Запасні: Сидорчук, Корзун, Рудько, Гонсалес, Макаренко, Яковенко, Петрович.

"Дніпро": Лаштувка - Федецький, Гуйє, Чигринський, Лучкевич - Шахов, Безус, Ротань, Лео Матос, Матеус - Зозуля. Запасні: Адамюк, Руїс, Гама, Піко, Політило, Кучер, Назаренко.

У 18-му турі підопічні Реброва відправляються до Львова, де 11 березня битимуться з "Карпатами". "Дніпро" 13 березня візьме "Шахтар".